TÁJÉKOZTATÓ TÉLI SZÜNETI ÜGYELETI NAPOKRA ÉTKEZÉS IGÉNYLÉSRŐL

Tisztelt Szülők!

A meghosszabbított téli szünet 2022. december 22-től 2023. január 6-ig tart. A szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. szerda, a szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő lesz.

December 22-23; 27-28-29-30; valamint január 2-3-4-5-6 munkanapok, melyekre a tankerület ügyeletet biztosít. Ezeken a napokon a KÖZPONTI ÜGYELET a Dr. Béres József Általános Iskola Kiserdő Tagiskolájában lesz (Királyok útja 178.).

Az ügyeleti napokra külön kérés alapján ÉTKEZÉS IGÉNYELHETŐ, nem automatikus! (Az elektronikusan fizetők ezt is elektronikusan tudják fizetni e-mailen való igénylés után, a csekken fizetőknek a csekket töltjük ki ennek megfelelő összeggel). A decemberi ügyeleti napokra november elején kell az igényét jeleznie, a januári napokra pedig majd a januárra való befizetéskor (december elején). A kérését a menza@kszki.obuda.hu vagy a gold.anna@kszki.obuda.hu e-mail címén jelezheti.

Üdvözlettel,

Beséné Gold Anna