Az ERASMUS + programról bővebben
Európai fejlesztési terv
Pályázatunk angol nyelvű összefoglalója
E-twinning

Iskolánk a 2018-2019-es tanévtől csatlakozott az Európai Unió által támogatott Erasmus+ programhoz, amelynek révén lehetőségük van tanárainknak és diákjainknak, hogy külföldre utazzanak nagyon kedvező feltételekkel, és ott angol illetve német nyelvű programokon vegyenek részt.

Szeretnénk minél több pályázaton indulni és nyerni, hogy minél többen tapasztalják meg a nyelvtudás hasznosságát és fontosságát külföldi útjaik során.

A projektet az Európai Bizottság támogatta. A honlapon megjelentek nem szükségszerűen tükrözik az Európai Bizottság nézeteit.

A kiutazók és mentoraik

Az ERASMUS+ program résztvevői

Kovács Gábor igazgató
Hutlassa Zsuzsanna koordinátor
Dr Huszár Péterné, Karácsonyi Júlia, Kisics István, Ujvári Andrea, Pintér Patrik mentorok
Mikolay Ágnes, Vörösné Rácz Réka, Gyúriné Boros Adrienn, Kanyó Lilla, Deák Zoltánné, Mokos Anikó résztvevők

Erasmus+ Projektindító Szeminárium
2019.06.01.

Köszönet Anitának, Krisztinának és a www.tanartovabbkepzes.hu egész csapatának azért a rengeteg rendkívül hasznos segítségért, amit már idáig is kaptunk Tőletek!