Angol tábor

ANGOL NYELVI TÁBOR A BALATONNÁL!

Kedves Szülők!

Idén, 2020-ban is megszervezzük az angol nyelvi tábort, melyet az iskolánkban tanuló 4-8. osztályos gyerekek számára a Balaton partjára tervezünk. Van még szabad hely, lehet jelentkezni.

Tábor helye: Balatonlelle
Tábor ideje: 2020. június 22 – június 26.
Szállás: Ifjúsági szállás (elhelyezés 3-4 ágyas szobákban)
Utazás: csoportosan vonattal
Étkezés: napi 3x

A részvételi díj: 48.000 Ft, mely tartalmazza az utazást, az étkezések és a programok költségeit.

Programok:

– napi 2×2 óra tanulás (nyelvi játékok, fejtörők, nyelvtörők)
– hajókázás
– strandolás (szállásnak saját strandja van)
– sportolási lehetőség

Célunk, hogy a gyerekek vidáman, játszva, nem iskolai, de mégis szervezett keretek közt fejleszthessék angol nyelvtudásukat.

A tábort az iskola angol nyelvi munkaközössége szervezi, a gyerekek oktatását és felügyeletét is tanáraink végzik majd. Érdeklődni az angol
szertárban (II/012) lehet.

A tábor részvételi díját részlétben is lehet fizetni.

Angol tábort szerveztünk  anyanyelvi résztvevőkkel és magyar diákokkal!

2019. június 11-től
A tanév végén háromszor egy héten lehetőségünk volt amerikai diákokkal közösen részt venni egy kalandos utazáson. A tábort a 3D Hungary Alapítvány közreműködésével Illés Benjámin szervezte, a helyszínek hetenként változtak, voltak, akik mindhárom turnusra jelentkeztek.
A tábor közös nyelve természetesen az angol volt, minden kommunikáció angolul zajlott a magyar diákok között is. Remek alkalom volt ez arra, hogy a diákok nyelvi kifejezőkészsége, szókincs ugrásszerűen fejlődjön.
A tábor egy kiváló lehetőség volt rá, hogy a diákok kilépjenek a komfort zónájukon kívülre, tanuljanak, tapasztaljanak, szórakozzanak és új barátságokat kössenek.
A tábori felhívás tökéletesen visszatükrözi a megvalósult hangulatot és tartalmat:
Gondolkodtál már azon, hogy mi lehet egy tuti nyári tábor receptje? Itt van a D3 Hungary Alapítvány nyári angol táborának idei összetevői. Vegyél 9 szuper amerikai egyetemistát. Adj hozzá egy mesebeli helyet és 20 jófej magyar középiskolást. Tegyél hozzá egy nagy adag közösségépítést, sportot, művészetet, szórakozást és beszélgetést. Egy csipetnyi tábortűzzel és zenéléssel fűszerezd meg, majd hagyd őket addig érni, amíg egy olyan társaság lesz belőlük, akik már úgy érzik, hogy évek óta mély barátok, pedig csak 3 napja ismerik egymást.

A táborról készült videó ezen a linken tekinthető meg!

Reméljük, hogy idén is minél több diáknak lesz lehetősége átélni a tábor élményeit!

Irány Anglia!

2019.június 23 –  29.