Erasmus+ akkreditáció 2021-2027

2020-ban új fejezet kezdődött az Erasmus+ és iskolánk kapcsolatában, akkreditációs pályázatot adtunk be, amely 5+2 éves időtartamra biztosítja a külföldi képzéseken való részvétel lehetőségét tanároknak, és immár diákcsoportoknak egyaránt.

Az akkreditációs pályázatunk is sikerrel járt, legnagyobb örömünkre bekerültünk az akkreditált intézmények közé!

Az utazások tervezése, szervezése elkezdődött, nem tudjuk még, mit valósíthatunk meg. Sokan szeretnének utazni a tantestületből, diákcsoportokat vinnénk külföldi programokra, bízunk benne, hogy mindezek a tervek meg is valósíthatóak a közel jövőben.

Stratégiai tervezés (PDF)

A projektet az Európai Bizottság támogatta. A honlapon megjelentek nem szükségszerűen tükrözik az Európai Bizottság nézeteit.