Anyanyelvi angol tanárok

Idén a gimnáziumi tagozaton két anyanyelvi tanár segíti a munkánkat:
Scott Quigley, aki Ohioból érkezett Magyarországra baptista önkéntesként, elsősorban missziót teljesít Budapesten, de miután imád tanítani és szereti a gyerekeket, órákat is tart.

Azt gondolom, az angolul tanuló diákoknak ez nagy segítség. Hétfőnként tart órákat a gimnáziumi tagozaton, valamint elindult a tanári angol, amelyen lelkesen vesznek részt kollégáink, és a szülői angol klub is, amely egyelőre szünetel, de nem adjuk fel!

Másik tanárunk, aki nagyon sokat segít az angol nyelv élvezetessé tételében Illés Benjámin, aki Magyarországon született, de angol nyelvterületen hosszú időt töltött. Beni vezeti a tehetséggondozást, heti egyszer tart foglalkozást a gimnazistáknak, és – ahogyan a képen is látszik – diákjaink élvezik az óra minden mozzanatát. Tavaly angol tábort szervezett, ahol amerikai és magyar diákok töltöttek együtt 3 hetet, és számtalan iskolán kívüli programlehetőséget ajánl tanulóinknak, ahol angol anyanyelvi környezetben szabadon kommunikálhatnak, ismerkedhetnek és játszva tanulhatnak.
A programok fő támogatója és támasza Beni alapítványa,
a  www.servicelearning.hu .