DynEd

DynEd / Dynamic Education

Iskolánk 2019. január 1-i kezdéssel kötött rendkívül előnyös szerződést a DynEd magyarországi képviselőjével, a CTI Education Kft-vel.
Miután a DynEd támogatja az iskolai nyelvtanulást, nagyon olcsón biztosítja szerződésünk a programhoz való korlátlan hozzáférést. A program indulása óta 126 diák tanul a programmal. Az eredmények és a fejlődés mérhető, ezt a DynEdPlacement Testje garantálja, amely 6 hetente elvégezhető.

A DynEd rendkívül hatékony nyelvtanulási módszer, amely egyesíti a megszokott, tantermi foglalkozás és a digitális, online tanulás tapasztalatait. A program egyénre szabott tanulási útvonalakat ajánl fel egy besoroló teszt megírása után, amelyet a mentor felügyel. Állandó a visszacsatolás a program (StudyScore) és a mentor (Hutlassa Zsuzsanna) részéről is, ezáltal a tanuló szabadon, de mégis folyamatos visszajelzésekkel végezheti a munkát. Napi fél óra tanulás mellett nagyfokú nyelvi magabiztosság, rendkívül széles szókincs és a nyelv rutinszerű gyakorlati alkalmazása válik lehetővé a diákok számára.

Minden korosztály számára ajánlott: a legkisebbektől kezdve egészen a felnőttekig.

Az alsós diákok a Let’s go és a DynEdKids modulokkal, a felsősök és a gimnazisták a tudásszintjüknek megfelelően a CertificateCourse A1, A2, B1, B2, C1 modulokkal foglalkoznak.

Már napi 3×20 perc tanulással 1 év alatt elérhető nulla angol nyelvtudásról a B2 szint. A haladás háromszor olyan gyors, mint bármely más módszerrel.

Érdemes kipróbálni!

DynEd program